DoubleArrow

Sme slovenská firma vyrábajúca kvalitné dyhované interiérové dvere a zárubne, schody a nábytok funkčne a esteticky dotvárajúce Vaše priestory.

Dvere nepovažujeme za nutnosť ktorou sa zaslepujú otvory v stene ale za nedeliteľnú súčasť nábytku a kvalitne vybaveného interiéru. Materiálové, designové a farebné riešenie vyberáme spolu s klientom.

Predajňa je presťahovaná na novú adresu

Interiérové dvere

Ponúkame kolekciu moderných aj tradičných dverí, ktoré sú vyrobené s použitím kvalitných materiálov s množstvom farebných kombinácií a povrchových úprav. Všetky dvere sú vytvorené s dôrazom na detaily a kombinujú v sebe dizajn s funkčnosťou.

Produkciou a technickým riešením sa snažíme byť vždy na čele firiem vyrábajúcich dvere, preto veľmi pozorne sledujeme najnovšie trendy v dizajne a technickým možnostiach. Inšpiráciu a nové trendy každoročne vyhľadávame na najlepších európskych veľtrhoch, hlavne v Miláne.

Vyrábame dvere v klasickej podchodnej výške, ale aj stále obľúbenejšie vysoké dvere. Podľa Vašich požiadaviek vyhotovíme falcové, bezfalcové, posuvné, celosklenené ako aj skladacie dvere, ktoré svojim vzhľadom doplnia Váš interiér. Keďže našimi dodávateľmi dyhy sú renomované zahraničné firmy, sme schopní vyrobiť dvere s akoukoľvek exotickou alebo domácou dyhou.

Pokiaľ si z nášho katalógu nevyberiete typ dverí ktorý by vyhovoval Vašim estetickým požiadavkám dokážeme vyrobiť dvere na základe Vašej individuálnej požiadavky na mieru podľa Vami zadaného dizajnu a rozmerov stavebných otvorov. Všetky produkty firmy sú vyrobené na zákazku s plným servisom a profesionálnym a osobným prístupom ku každému zákazníkovi.

To je podstatný rozdiel oproti štandardne ponúkaným dverám, kedy sa my prispôsobujeme Vašim podmienkam a nie Vy podmienkam dodávateľa.

Dvere, sklo, nábytok, schody

V rámci kompletnej zákazky ponúkame aj široký výber dverových kovaní (kľučky), mechanické uzamykacie systémy EVVA (systémy generálneho kľúča) a elektronické uzamykacie systémy SALTO (čipové karty, čipy) pre hotely, administratívne budovy a akékoľvek priestory ktoré potrebujete inteligentne, pohodlne a bezpečne uzamknúť.